Jezděte v pohodlí

Říkáte si, že když se věnujete cyklistice jenom v letní sezoně, tak nemá cenu investovat do speciálního https://www.zslipence.cz/skolni-specialni-pedagog/ cyklistického oblečení? Zdá se vám to drahé a zbytečné?

Zkušeným cyklistům se zase zdá zbytečné mít po dni stráveném v sedle otlačenou sedací část těla a zapařená, zpocená a opruzená třísla. Je to nepříjemné, je to bolestivé a další den na kole pak bude velmi nepříjemný. A přitom se tomu dá velmi snadno předejít!

Ptáte se jak? Prostě si pořiďte kvalitní sportovní oblečení, které vám zajistí veškerý komfort a váš problém je vyřešen!

cyklista nad městem

Je jedno, že nejste profesionální cyklista, v cyklistických kalhotách Silvini Rango se tak budete cítit. A pokud máte obavy z upnutých dresů, máme pro vás dobrou zprávu. Model Rango totiž na první pohled vypadá jako obyčejné trekové kraťasy a ani v nejmenším se nepodobá legínám s polstrovaným polštářkem mezi nohama, jaké se mnoha lidem vybaví v souvislosti s cyklistickými kalhotami.

To však neznamená, že vám neposkytnou stejné výhody. Volný střih a pružný materiál vás nikterak neomezují v pohybu, což je při šlapání na kole prostě důležité. Mají několik kapes, takže s sebou snadno poberete několik nezbytností, pokud se rozhodnete udělat si zastávku na občerstvení nebo objevování kulturních památek. Příjemným bonusem jsou reflexní prvky, které se vám budou hodit za nepříznivého počasí, těch zkrátka není nikdy dost.

cyklisté v lese

Vnitřní strana je vyztužená a odolná proti oděru. Součástí střihu kalhot jsou také odvětrávací prvky, abyste se zbytečně nepotili. a pokud vás čekají opravdu dlouhé dny v sedle a náročném terénu, můžete dokoupit vnitřní kalhoty s cyklovložkou, která vám zajistí potřebné pohodlí. Tyto upnuté legíny se kompletně skryjí pod kalhotami Rango a vy se tak nebudete cítit nepatřičně.

A pokud zrovna nebudete objevovat krásny naší země z cyklistického sedla, můžete kraťasy využít pro obyčejnou turistiku nebo jiné letní aktivity. Není nad to koupit si víceúčelový kousek.

Doporučené články