Se sídlem firmy v Praze získáte řadu benefitů


Jaké benefity získáte tím, že si nahlásíte sídlo firmy do Prahy? Není to zas nějaký blud a nesmysl, co jen tahá z lidí peníze? Ne, opravdu není, této služby využívá řada podnikatelů, kteří se chtějí lépe soustředit na svou práci a potřebují se střepat nepříjemných parazitů kolem sebe.

Víte, co je to parazit? Zřejmě ano, protože třeba takové klíště vysloveně neumí najít jiný zdroj potravy, než vám pít krev. A teď si představte, že vám pije krev takový soused. Nebo někdo jiný ve vaší ulici, ve vaší obci. Samozřejmě, že se na vás ti lidé nepověsí jako klíšťata, abyste je nosili vysloveně na zádech, ale pijí vám krev pomyslně, zkrátka vás psychicky deptají psychologickým terorem. A dělají to většinou nevybíravě a inteligentně, třeba vás za zády pomlouvají, takže se k vám pak obrátí zády i váš nejlepší přítel.

sídlo firmy

Takovéto hnusné projevy závisti jsou bohužel časté a dotýkají se i toho, kdo podniká, a kdo o sobě ve svém okolí rozšíří řadu informací. Buďte prozíravější, neroztrubujte o sobě vše, co se dá, dávejte si na sebe pozor, opatrujte se a nenahlašujte sídlo firmy na své trvalé adrese. Jednoduše se přesuňte s podnikáním do virtuálního prostředí, kde vás nikdo nezná. A máte klid.

práce v kanceláři

Nahlásíte sídlo firmy v Praze 5, bude tu mít k dispozici i fyzickou kancelář, respektive kuchyňku se zasedací místností, kde lze uspořádat školení, raut, obchodní jednání, podpisy kontaktů a dalších smluv atd. Ovšem spolu s kancelářskými prostorami tu budete mít naprostou pohodu, co se týče své práce. Nikde žádné klíště v podobě závistivého souseda, a pokud si dáte pozor a budete v přírodě nosit pevnou obuv, a budete se pravidelně prohlížet, zřejmě se vás nebude týkat ani to klíště skutečné. Bez klíšťat je život snazší a příjemnější, tak proč je na sebe nechat věšet, když nemusíme?

Doufáme, že jsme vám těmi obraznými příklady parazitálního chování alespoň trochu otevřeli oči, abyste si uvědomili, že dnes je třeba být obezřetní zejména co se týče svého soukromí, a neposkytovat citlivé informace jen tak někomu na potkání.

Doporučené články