Dodělané bydlení


Bydlení je pro každého ÄlovÄ›ka opravdu hodnÄ› důležité. Já si myslím, že kdyby lidé nemÄ›li opravdu kde bydlet, tak by to bylo opravdu smutné a lidé by byli neÅ¡Å¥astní. Podle mého názoru, kdyby lidé také dříve pÅ™emýšleli, než tÅ™eba si budou brát různé půjÄky a nebo hypotéky, tak by udÄ›lali dobÅ™e. UdÄ›lali by rozhodnÄ› lépe, než kdyby si vzali tÅ™eba nÄ›jakou hypotéku nebo půjÄku, kterou by potom nedokázali splácet. Věřte mi, že znám nÄ›kolik lidí, kteří si tÅ™eba brali půjÄky jenom tak, aby si mohli užívat života.

Mám ráda Äisté a příjemné bydlení.

Ano, samozÅ™ejmÄ›, to si potom ÄlovÄ›k tÅ™eba dva nebo tÅ™i roky užívá života, protože má hodnÄ› penÄ›z, jenomže potom, když mu potom peníze dojdou a nemá tÅ™eba na splacení hypotéky nebo bydlení nebo nájmu a tak podobnÄ›, tak potom nastává už problém Äíslo jedna. A bývá to opravdu veliký problém Äíslo jedna. Mnoho lidí mi stále dokola opakuje, že i já bych si mÄ›la dávat opravdu velký pozor na to, co si kupuji a nebo jestli si chceme vzít opravdu nÄ›jakou půjÄku, protože já mám v plánu, že si letos budu brát půjÄku, ale na elektrokolo. A sice mám už bydlení celkovÄ› hotové a myslím si, že mám bydlení pÄ›kné, protože i synovi se to líbí, ale na druhou stranu si říkám, že když bydlíme na vesnici a nemáme automobil, že by se elektrokolo hodilo. 

I šnek má své bydlení.

Syn má klasické kolo, syn moc rád jezdí na kole a já zatím nemám nic, takže musíme vždycky spolu jezdit autobusem, nebo já jdu pěšky a syn jede na kole. I když bydlení máme hotové a ještě do bydlení plánujeme jednu místnost dodělat. tak jsem si řekla, že přece nebude na škodu, když si pořídím také elektrokolo a na splátky. Je mi to jedno. Mám opravdu kvalitní práci, do toho mám ještě brigádu, takže já jsem si jistá, že rozhodně splácet budu. A kdybych náhodou někdy neměla na splátky, tak prodám sbírku knih, kterou mi kdysi daroval děda a která je opravdu hodně vzácná. 

Doporučené články