KLT je dobrá volba

Když se má něco přepravovat nebo skladovat bez rizika, že se to poztrácí, poškodí, zkazí nebo i přímo zničí, musí se pro to zajistit vhodná ochrana. A tou je pochopitelně co nejideálnější obal. To dá rozum, to ví snad už i každé malé dítě.

A jak z praxe víme, není obal jako obal. Jeden z nabízejících se materiálů a druhů se hodí pro to a jiný zase pro něco jiného, a tak si je záhodno dobře vybírat. A máme štěstí, že je dnes už skutečně hodně na výběr.

barevný box

Pokud pak někdo touží po obalech, nad kterými by díky jejich univerzálnosti nemusel dlouho přemýšlet, zda se tyto pro jeho konkrétní účel hodí nebo ne, vybírá si klt boxy a přepravky. A taková volba není vůbec náhodná – právě takové přepravky a boxy jsou totiž univerzálně použitelné a hodí se tak pro mnohá průmyslová a neprůmyslová odvětví, pro leckterou výrobu.

Právě KLT obaly jsou všestranně využitelné ve výrobě, ovšem nejen to. Také jsou lehké a zároveň i mimořádně odolné, se skvělým designem i dlouhou životností bez ohledu na to, za jak náročných podmínek jsou využívány.

plastový box

Tyto obaly odolají skutečně kdečemu. Jsou chemicky rezistentní vůči většině chemikálií, neuškodí jim ani značné výkyvy teplot, mají dna uzpůsobená pro všechny systémy, rovné stěny a hladké vnitřní hrany pro maximální možnost využití jejich obsahu, nechybí tu ani zpevňovací žebra či integrovaný prostor pro etikety a popisky.

Kdo si takovéto obaly pořídí a využívá je, má snazší život i díky tomu, že jde o obaly snadno udržovatelné a recyklovatelné, a to hned v pěti různých velikostech odpovídajících evropským normám, které se dají i navzájem stohovat a nakládat na palety. Stačí si vybrat jenom tu nejžádoucnější velikost a nosnost, případně i barvu, víko nebo jiný parametr, a začít to ke své nejvyšší možné spokojenosti používat. A to nejen v průmyslových závodech, ale i v nejrůznějších dílnách, firmách nebo skladech.

Doporučené články