Usnadněte si menstruaci

Menstruace pro většinu žen znamená jen problémy a nepříjemné období, které se nějak snaží přežít. I když se to tak nezdá, některé problémy mohou způsobovat menstruační pomůcky. Jde zejména o tampony a vložky, které jsou ve většině případů běleny chlorem a některé dokonce parfemované. To může způsobovat záněty a bolesti břicha. Pokud je vám během menstruace špatně, možná znát odpověď. Zkuste místo vložek a tamponů používat moderní a ekologickou pomůcku, která je navíc velmi ekonomická. Jde o menstruační kalhotky s klasickým střihem Myfemini.

bílé kalhotky

Proč jim dát šanci?

Stačí vám pár kousků, které můžete měnit podle potřeby.
Neprosáknou a pohltí všechnu tekutinu i pachy.
Sedí skvěle každí postavě.
Jsou velmi pohodlné.
Při správné péči vám vydrží roky.
Jsou levnější než jednorázové pomůcky.
Máme je v několika střizích a barvách.

Menstruační kalhotky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby své nositelce poskytly opravdu maximální komfort během nošení. Nosí se místo spodního prádla a jsou vhodné i pro slečny, které menstruaci teprve dostaly. Pokud nevíte, jaké kalhotky a kolik kusů vybrat, aby vám bez problému pokryly celou spotřebu po celou dobu vaší menstruace, na našem webu najdete pomocníka, díky kterému si snadno spočítáte potřebný počet kusů.

žena v kalhotkách

Vyzkoušejte moderní menstruační pomůcku, která je zcela zdravotně nezávadná, ekologická a ekonomická. Uděláte něco nejen pro přírodu a svou peněženku, ale hlavně pro svoje zdraví. Kalhotky jsou netoxické, a mohou vám pomoct vyřešit problémy, které během menstruace pociťujete. Pravidelně máme výprodeje, takže můžete ušetřit pěknou částku navíc. Řekněte ano kalhotkám, které vás ochrání po celou dobu menstruace, a to i při sportu. Zaručujeme vám, že se k jednorázovým pomůckám už nikdy nevrátíte. Tak skvělé naše kalhotky jsou. Zamilujete si je také, tak jako tisíce žen před vámi.

Doporučené články