Práce online

Pamatuji si, jak jsem si před jedenácti lety přála počítač. Jenomže moji rodiče mi nechtěli počítač vůbec pořídit, protože prý neměli hodně peněz. Já to sice chápu, ale mě v té době bylo dvanáct let a bylo mi úplně asi jedno, jestli rodiče na to mají peníze nebo ne. Protože když rodiče mohli přeci jezdit autem, tak mi taky mohli pořídit nějaký levný počítač. Jenomže počítače jsem se dočkala asi až o dva roky později, protože můj otec dostal novou práci a dostal taky nějaké peníze navíc k výplatě. Byla jsem opravdu ráda, když jsem konečně měla doma vlastní počítač, akorát mě naštvalo, že můj otec byl u počítače věčně pečený vařený.

Pracuji i na home office.

Takže já jsem měla velice málo času na počítač. Takže jsem se taky nemohla velice rychle naučit různé základní funkce na počítači, a to včetně informační technologie. Způsob pochopení informačních technologií jsem se dozvěděla asi až o tři měsíce později, když jsem chtěla získat nějaké bližší znalosti informace, jak zacházet správně s počítačem.

Online práce mě moc baví.

Byla jsem ráda, že moje sousedka, která byla o dva roky starší mi poradila, jak s tím vším zacházet a jak s tím naložit. Vysvětlila mi, že informační technologie je pro nás velice důležitá a je taky praktická v tom, že díky informační technologii můžeme pracovat taky online z domu, aniž bychom třeba fyzicky byli přítomni v práci. Myslím si, že je to velice výhodné a taky se to vyplatí hlavně pro ty, kteří zrovna nemají třeba automobil anebo chtějí pracovat jinde. Já sama jsem velice uvítala, když mi můj zaměstnavatel řekla, že bych mohla dva dny v týdnu pracovat taky z domu a být na home office. byla jsme opravdu ráda, protože informační technologie mě moc baví a taky s tím mám už velké zkušenosti, tak se v tom všem velmi dobře vyznám. Navíc taky budu alespoň více času s dětmi a celkově s rodinou.

Doporučené články