Život v Chorvatsku

Prodávali jste už někdy nějaký dům anebo byt? Myslím si, že to není jednoduché. Protože u toho je hodně moc papírování. A tak já si vzpomínám, když můj soused prodával svůj dům. On si sám myslel, že to bude jednoduché, a hlavně půjde vše rychle. Protože on se chtěl stěhovat někam jinam. Někam kvůli práci. Bylo to opravdu daleko a náš soused hodně spěchal. A tak si řekl, že si dá inzeráty na svůj prodej domů úplně všude.

Mám ráda pěknou přírodu.

Jenom aby to prý bylo co nejrychleji. Poradila jsem mu, ať si dá nějakou realitní kancelář. Že to bude rychlejší. Jenže to odmítl, kvůli tomu, že by musel dávat provize realitní kanceláří. To je sice pravda, ale myslím si, že by to bylo rychlejší a hlavně bezpečnější. Nicméně ale taky existují prodeje domů někde v zahraničí. Třeba v Itálii anebo v Chorvatsku. Prodej domu v Chorvatsku je takový, že si tam lidé hodně kupují nemovitosti kvůli tomu, že je tam teplo a že tam budou trávit své dovolené. Například taky znám jednu paní, tady od nás z České republiky, která si koupila dům v Chorvatsku. Viděla na internetu prodej domů v Chorvatsku.

Krásný romantický styl domu.

A tak si s klidem říkala, že nebude váhat a dům koupí. Ona měla hodně peněz a řekla si, proč by nemohla mít nějaký dům zahraničí. A ona prý stejně jezdí velmi často do zahraničí k moři, tak si usmyslela, že by tam vlastně mohla bydlet u sebe doma, a ne v hotelu. Takže prodej domů v Chorvatsku je tak vhodný v tom, si člověk alespoň může bydlet vlastně ve svém domě. Když si koupíte dům v Chorvatsku, tak je to vaše. Můžete si tam bydlet jak celoročně, tak jen sezónně anebo můžete taky svůj dům v Chorvatsku pronajímat. To je taky potom velmi skvělá investice. Jen si ale dejte pozor, komu a jak dům pronajímáte, protože ne všichni lidé jsou pečliví a poctiví. A navíc a pohodlnější, když bydlíte ve svém než někde v hotelu.

Doporučené články