Webový portál pro motýlí dům

Zatímco zoologických zahrad je v České republice několik desítek, a mezi nimi i mnoho různých minizoo a zookoutků, s botanickými zahradami to není žádná sláva. K těm dvěma nejznámějším patří zahrady v pražské Tróji a v Liberci, ale pokud se vás bude někdo ptát na některé další botanické zahrady, je docela pravděpodobné, že si na žádnou jinou nevzpomenete.

motýl v motýlím domě

Velkým společenským tahákem jsou však botanické zahrady, kde s rostlinami žijí v symbióze cizokrajní motýli. Ti dovedou přitáhnout pozornost nebývalým způsobem a zvyšují tím i návštěvnost prostředí, které by jinak možná upadalo v zapomnění. Největší obdiv pochopitelně sklízí motýli s velkým rozpětím křídel, a s pestrým zabarvením, a obdivují je zejména děti. Jen je škoda, že se u nás z naší krajiny motýli postupně vytrácí, protože jim ubývá přirozeného prostředí na úkor zemědělské velkovýroby a hlavně nesmyslného pěstování řepky.

vyhledávač Google

Motýlích domů je v naší zemi však pouze několik. Je to rozhodně rarita, a přitom by jejich existence ve větším počtu dokázala přitáhnout pozornost mnoha lidí. Pokud byste chtěli podobný projekt zorganizovat, zřejmě se neobejdete bez Internetu, kde lze takovéto výjimečné záležitosti perfektně propagovat. Bude k tomu zapotřebí webový portál s patřičnou grafickou úpravou, aby dokázal oslovit i pouhým sledováním virtuálního motýlího světa z atraktivního videa či fotografií.

Velmi důležitým krokem k tomuto projektu je také zpracování problematiky SEO. Ta se stará o to, aby vyhledávače zařadily váš web pokud možno co nejvíce do popředí. Prostřednictvím Fastcentrik optimalizace SEO a spolu s tím i Prestashop SEO se to podaří a vy pak máte velkou šanci nabídnout lidem službu, o jejíž existenci třeba neměli dosud ani tušení. Kdyby se SEO naopak podcenilo, mohly by vás vyhledávače ignorovat jako nedůvěryhodný zdroj a zasunout vás kamsi na konec seznamu, což by pochopitelně znamenalo velký problém.

Doporučené články