Hypotéka bez registru nejen pro klienty se záznamem

Peníze jsou základní potřeba, díky které můžeme normálně žít, platit, kupovat si vše co chceme a potřebujeme a mít třeba i vlastní bydlení. Ne každý však na bydlení dosáhne z vlastních zdrojů a proto přicházejí na řadu různé druhy úvěrů.
Tím nejčastějším a nejpopulárnějším jsou hypotéky, které jsou využívané na pořízení vlastního bytu či domu. V případě verze bezúčelné můžete peníze využít dokonce na cokoliv.

peníze

Častým problémem, kvůli kterému je nemožné takový úvěr získat, jsou registry dlužníků či nízké příjmy. Banky jsou v tomto ohlednu přísné a stačí opravdu málo a žádost zamítnou.

A pak přicházejí na řadu ne oči pro pláč, ale nebankovní společnosti, které dokážou vyjít vstříc všem klientům a poskytnout takový produkt jako je hypotéka bez registru.

Na hypotéku může dosáhnout každý
Nebankovní společnosti jsou více tolerantní k registrům dlužníků, které jsou velice častým problémem mnoha klientů. Mnohdy jde o černý puntík z dávné minulosti, který se ještě nestihnul ze záznamu vymazat a klient i přes to, že má rest uhrazený, hypotéku v bance nedostane.

V tomto případě není překážkou ani registr dlužníků ani nízké či nedoložitelné příjmy. Je potřebné splnit pouze podmínku, kterou je ručení nemovitostí. Klient bude souhlasit se zástavním právem na nemovitost pro danou společnost. A to až do splacení celého dluhu.

úspory

V případě účelové varianty můžete peníze využít na pořízení vlastního bydlení a v případě americké hypotéky na cokoliv. Proto klienti využívají tento způsob také na vyplacení dluhů, exekucí či na konsolidaci půjček.
Výše částky je možná většinou do 70% z tržní ceny nemovitosti, kterou určí odhadce. Doba splatnosti se nechá rozložit v měsíčních splátkách až na 30 let. Není vyloučené ani předčasné splacení a to bez sankcí.
Díky této možnosti si tak může každý uspořádat život podle svých představ.

Doporučené články