Možnosti financování nemovitosti

Mnoho nejen mladých lidí v dnešní době řeší možnosti bydlení. Chtějí se osamostatnit, zakládají rodiny, rádi by bydleli ve svém. Pečlivě zvažují, zda si pronajmout byt/dům, nebo si vzít úvěr a investovat do koupě bytu, případně jiné nemovitosti. V současné době je situace na trhu s nemovitostmi dost komplikovaná. Nemovitosti díky současné hospodářské krizi výrazně zdražily a nikdo neví, jak se budou ceny nemovitostí na trhu projevovat dále do budoucna. Zároveň s tím možnosti úvěrů a hypoték, které nabízejí banky, se stávají pro spoustu lidí nedostupné – brání tomu neustále se zvyšující úroky u jednotlivých produktů hypoték i úvěrů.

Financování bydlení

Zvyšují se nároky na vstupní podmínky u klientů – například nový žadatel o hypoteční úvěr musí mít ve většině případů již naspořeno předem dané procento finančních prostředků. Zároveň s tím žadatel nesmí figurovat v žádném problémovém bankovním registru. Musí disponovat určitou výší pravidelného příjmu a musí mít vhodný věk, aby byl schopen půjčené prostředky splatit, nejlépe v produktivním věku. Jak mohou bytovou situaci řešit lidé s nízkým příjmem, případně lidé registrovaní v problémových bankovních registrech? Je tu jedno řešení.

Investice do svého

Problém může vyřešit například nebankovní hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/nebankovni_hypoteka/. Oproti klasickým bankovním ústavům, jsou soukromé bankovní sektory shovívavější k vymezeným nárokům na žadatele. Nebankovní hypotéky mohou získat lidé i s nižšími příjmy. Mohou jimi řešit refinancování hypoték, úvěrů, půjček. Mohou je také použít na rekonstrukce, opravy nebo oddlužení. Splátky na nebankovní hypotéky je možné rozvrhnout až na dobu třiceti let. Zároveň je možné nebankovní hypotéky získat se zajímavým úrokem, současně s možností předčasného splacení. Vskutku, nebankovní hypotéka je také možnost, jak řešit bytovou situaci, nejen pro mladé lidi s rodinami. Získání takové hypotéky je snadnější a rychlejší.

Doporučené články