Pořádáme kulaté narozeniny na zahradě

Uspořádat oslavu kulatých narozenin na vlastní zahradě je výhodné zejména kvůli tomu, že tu nehrozí tak velká pravděpodobnost poškození vnitřního vybavení domu, a zároveň odpadá náročný úklid po pozvaných hostech. Na zahradě jen posbíráte papírky, poházené kelímky, zametete chodníky a shrabete nečistoty z trávníku. Výhodné je také jednorázové nádobí, které vám ušetří starosti s umýváním a s jeho případným rozbitím.

party stan

Pořiďte si party stan

Zahradní akce lze uspořádat přímo pod širým nebem, ale toto řešení má celou řadu úskalí. V první řadě může kdykoli začít pršet a vy se nemáte kam schovat, maximálně pod střechu domu, ale to byste rovnou mohli uspořádat oslavu v domě a na zahradu se jít pouze projít. Dalším problémem je přímé slunce, které se postará o nepříjemné odlesky na bílém ubrusu a oslňování pozvaných hostů, urychlí rozpad zákusků a může se přičinit i o rozmnožení patogenních bakterií a způsobit nákazu Salmonelou.

oslava narozenin

Velmi častým jevem na zahradních oslavách jsou poryvy větru, nemusí být nikterak silné a přesto postačí k tomu, aby nadzvedávaly ubrousky, které budou poletovat po stole a padat do talířů s polévkou, a podobné extempore lze očekávat u papírové a textilní výzdoby. Vítr se do party stanu nedostane, a pokud ano, tak se výrazně zmírní.

Nabídněte netradiční zábavu

Kouzelník – součástí zábavy při oslavách narozenin může být i kouzelnické vystoupení, které vnese mezi pozvané hosty špetku vzrušení a zvídavosti.

Bazén – máte-li k dispozici venkovní bazén větších rozměrů, je to vhodná příležitost oslavu zajímavě okořenit. Do pozvánky nezapomeňte připsat: „Plavky s sebou!“

Sportovní odpoledne – na oslavách se nemusí jen sedět u stolu, můžete si tu zahrát badminton a zaházet s míčem nebo s házecím diskem.

Uzemnění – oslavu lze pojmout i netradičně formou procházek po bosonohém chodníku. Ten vybudujete velmi snadno za několik hodin a dáte tak možnost každému vyzout se z bot a udělat něco pro své zdraví.

Doporučené články