Přechodné uskladnění

Máte ve své rodině někoho, kdo nic nevyhodí? Sběratelé všeho možného harampádí, které je jim líto vyhodit a které shromažďují všude kolem sebe? Kdo by je neznal, mnozí s nimi žijeme. Můžete mít u rodinného domku garáž, zahradní domek i kůlnu a stejně je všude plno a auto stejně stojí před garáží. A to máte ještě i půdu, taky plnou harampádí. Jenže pokud máte kolem sebe někoho, kdo nevyhodí nic, ani starý rozbitý vysavač, kdo schovává staré hřebíky, vytažené z rozbitého nábytku, který již dosloužil, nebudete to mít jednoduché, protože za uskladnění harampádí někde ve skladu se vám určitě nebude chtít platit.

harampádí

Pokud ale máte firmu a potřebujete skladové prostory, máte tu lepší řešení než nepřehledně zaplněné vlastní sklady nebo dokonce výrobní prostory, které by se lehce mohly stát místem nějakého nepříjemného úrazu. Sklad pronájem otpsklady.cz nabízí volný prostor pro vaše přechodné umístění výrobků, které např. čekají, až budete mít celou rozměrnou zakázku hotovou k expedici, nebo k transportu přes moře apod.

Pronájem skladu se také může hodit distributorům, kteří si např. jednou za měsíc nechají dovézt zboží z výrobního závodu a pak rozvážejí svým menším autem zboží po svých odběratelích v rámci kraje.

sklady

Dostali jste nabídku práce v zahraničí a víte, že tam budete několik let? I pro vás je pronájem skladu řešením. Vystěhujete svůj nábytek a budete jej mít uschovaný v bezpečí a prázdný byt můžete pronajímat, nebo pokud nebyl váš, tak nemusíte za něj platit nájem a po vašem návratu z ciziny se pronajmete jiný a nastěhujete si zpět svůj vlastní nábytek. Skladové prostory mohou také využít sběratelé, kteří sbírají rozměrné věci, např. starožitný nábytek, který čeká na renovaci. Ve skladovacím kontejneru bude vše schováno před nepřízní počasí, a hlavně před nenechavýma rukama zlodějů a vandalů.

Doporučené články