Tablety, které disponují více funkcemi

Většina lidí, kteří vlastní domácí bazén se přiklání k možnosti, jakou je víceúčelová chemie, která by jeho vodu udržela v dokonalém stavu. Žádný bazén nemůže jeho vlastníkovi přinést pouze spokojenost, pokud se v něm nenachází chemie, která by jeho vodu pravidelně čistila a projasnila.
Nejvíce žádané jsou právě z toho důvodu multifunkční typy chemických přípravků, které vám kromě chloru přinesou i jiné vlastnosti, aby vodu dostaly do kvalitní podoby. Tablety do bazénu 3v1 patří mezi vůbec první multifunkční přípravky a velkou oblibu mají u mnoha vlastníků koupacích nádrží, kteří se i díky nim nesetkali s jejich zakalením a nepěkným stavem.
zadní dvorek s bazénem

Tři základní funkce, které vás ohromí

Všichni si během léta chtějí užívat bazén a vodu tak, aby s jeho údržbou neměli více starostí než se samotným koupáním. Volbou tablet 3v1 se můžete i vy zařadit do skupiny lidí, kteří ocenili hned několik jejich schopností.
1. Pečlivě zajistí vaší bazénové vodě ideální koncentraci aktivního chloru, který ji desinfikuje a umožní vám koupat se v čisté vodě bezkonkurenční kvality.
2. Zamezí růstu řas,které se projevují ve vodě tím způsobem, že její barvu změní v zelený nebo hnědý odstín.
3. Významně eliminují jakýkoliv vznik zákalu a projasní její vzhled na úroveň čiré vody bez náznaku znehodnocení.
Díky volbě tablet, které jsou schopné vyčistit vodu spolehlivě a bezpečně, si léto ve vašem bazénu budete pamatovat jako to neopakovatelné a luxusní – po všech stránkách.
žába v bazénu

Sledujte hodnotu pH, díky čemu zvýšíte účinnost chemie

Dopracovat se k těm nejlepším a viditelným výsledkům, můžete pouze v případě, že si budete všímat i tak zásadního kroku, jakým je sledování pH. Bazénová voda by měla obsahovat hladinu v rozmezí 6,8 – 7,2. Testery pH vám pomůžou přesně stanovit to, jestli je v rovnováze nebo je nutné ho upravit.
Pokud není optimální, napravit jeho hodnoty můžete pomocí přípravků pH plus nebo pH mínus.

Doporučené články