Bez elektřiny nelze žít

Dnešní svět už se neřídí podle toho, co se odehrává v přírodě kolem nás. Dnes už naše životy řídí zpravidla hodiny a hodinky, kterým nezáleží na tom, zda je den anebo noc. A máme-li za těchto okolností obstát, nezbývá nám, než si zkrátka v případě potřeby něčím posvítit. A je vcelku lhostejno, zda na práci nebo zábavu.
Ovšem čím si v dnešní době posvítit? Na to už se názory různí. Někdo upřednostňuje úsporné žárovky, někdo zářivky, někdo jiné úsporné zdroje světla. A jsou i tací, kteří dosud preferují klasické žárovky, maje jejich zásobu ještě z dob předcházejících okamžiku, kdy nám je Evropská unie zakázala.retro vypínač.jpg
Ohledně těchto zdrojů světla se vedou diskuse všude možně. A jen málokdy si lidé uvědomí, že otázky osvětlení nějakými těmi žárovkami ještě ani zdaleka nekončí. Protože ani ta nejlepší žárovka by nám neposkytovala to, co od ní očekáváme, kdyby nebylo dalších součástí toho, čemu se říká elektroinstalace. Protože o tom, kdy takové svítidlo svítí a kdy ne, rozhoduje někdo jiný. Vypínač.
A jak jenom zřídka se vedou diskuse o tom, které vypínače jsou nejlepší, které dobré a které snad přímo pro ostudu!
A snad proto, že nejsme dostatečně informováni, se nejednou spokojujeme ve svých příbytcích třeba i s vypínači po prarodičích. Třeba naprosto automaticky, nebo s tím, že přece nebudeme vyhazovat peníze, když to dosavadní pořád ještě funguje.
Což je vlastně ta nejhloupější možná výmluva. Protože existují i vysoce moderní alternativy, které ničí rozpočet nezatíží. Podívejte se třeba, jak velká a dokonalá je nabídka od SCHNEIDER ELECTRIC. A jaká je přitom u vypínače Schneider cena Lightpark.cz. více než příznivá, pokud jste se právě podívali, že?
A přitom se jedná o vlajkovou řadu vypínačů jedné ze světových špiček, jež se může pochlubit nejednou předností:svítící vypínač.jpg

  • jednotnými modulárními strojky
  • širokou barevnou škálou
  • a různými designy

A řekněte upřímně – není to něco daleko lepšího než to, co máte doma?

Doporučené články