Termoizolační materiál

Byla jsem opravdu naštvaná, když můj přítel a trávil všechen volný čas v práci. On svou prací žil. Taky jsem ho potkala právě v ní. A když mě můj otec vyslal do obchodu, abych sehnala termo izolaci, tak se mu tedy vůbec nechtělo. Nevím, co jsem s tím měla opravdu dělat. Nevím jak vy, ale kde byste hledali termoizolační materiály? Nevím doteď, jestli si otec ze mě nedělal srandu, protože vůbec jsem nevěděla, kde mám termoizolační materiály hledat. Jenomže když jsem se zeptala otce, jestli si ze mě nedělala srandu, tak si na mě jenom škaredě podíval a řekl že ne. Víte, můj otec je strašný cholerik a taky je hodně výbušný. Docela špatná kombinace.

Izolace musí dobře těsnit.

A když mu něco nejde nebo se mu něco nepodaří a něco udělá špatně, tak je tak zlý a protivný, že se mu radši každý klidí z cesty včetně mě. Můj otec mě proto poslal pro termoizolační materiály doterm, kvůli tomu, že se mu tam nechtělo a byl naštvaný, protože mu zase asi nevyšel nějaký fotbalový zápas. Takže jsem musela termoizolační materiály doterm hledat sama.

Izolační jsou i termosky.

Nakonec jsem našla jednu takovou dílnu, kde termoizolační materiály naštěstí měly. A tam jsem právě potkala svého současného přítele. Ten se mi smál, že otec vyslal mě, abych doterm koupila. Nakonec to dopadlo tak, že mi to můj budoucí přítel prodal a měla jsem ještě to štěstí, že mi dal slevu. A to, že otec mi dal opravdu málo peněz, takže ani nevím, co si otec jako o sobě myslí. To byla v obchodě velká ostuda. To si jako myslí, že to budu platit všechno ze svého? V tomhle byl otec na omylu a když jsem si potom po pár letech vzala přítele za manžela, tak jsem byla ráda, že jsem konečně už domu odešla. Nyní si žiji v poklidu se svým přítelem a je nám krásně. Můj otec se docela trošku už konečně zklidnil, ale on asi už úplně jiný nebude. Někdo se cholerikem prostě stane, někdo narodí.

Doporučené články