Vhodný dárek pro muže

Zaručený úspěch u mužů, kteří mají rádi rychlá auta a nevynechají žádný automobilový závod, je dárkem pozvání na výlet do Mnichova tím pravým ořechovým. Třetí největší německé město, ve kterém sídlí nejen BMW Museum, ale zavítat je možné i do Olympijského parku. Atmosféra tohoto muzea, budovy s originální architekturou, okouzlí všechny návštěvníky. Dokonce i ty, kteří ani nevlastní řidičský průkaz. Pod jednou střechou je  k vidění expozice s devadesátiletou historií vozů této značky. Prohlédnout je možné rovněž aktuální novinky modelů BMW a Rolls Royce. Přímo na místě je možné vyzkoušet vystavené modely Mini vozů a motocyklů. Tím, že toto muzeum je přímo v sousedství Olympijského parku, bylo by škoda si ho neprohlédnout taky. V roce 1972, kdy byl dobudován, v něm proběhly olympijské hry. Za návštěvu stojí Olympijská věž, z jejíhož vršku je nádherný výhled na celé město. A u blízkého jezera k prozkoumání chodník slávy. Ve kterém jsou otištěny ruce nejznámějších sportovců z celého světa. 

 BMW motorka

Chybu rozhodně neuděláte, když muže pozvete na exkurzi do pivovaru. Která nabízí vedle prohlídky s výkladem i ochutnávku piva. Tento způsob je vhodný i pro skupinku přátel. Je jeden známý pivovar, který v současné době nabízí mužům nevšední osobní zkušenost. Vyzkoušet si pozici sládka. A to po celý den. Celou pracovní dobu, která bývá dvanáctihodinová.

Kurz lezení

Do tajů vaření piva zasvětí zkušený mistr sládek. A protože je potřeba během výroby zlatý mok neustále ochutnávat, je prospěšné si po celou dobu hlídat spotřebu. Pro muže, kteří rádi vyrážejí do hor, při kterých provozují adrenalinové sporty, je určen Kurz lezení na pískovcových skalách. Je celodenní a nevyžaduje předchozí zkušenosti. A přesto si pod dohledem zkušeného instruktora dopřejí zážitek při dobytí pískovcového vrcholu. Během tohoto dne je možné získat jak teoretické, tak praktické zkušenosti. Které umožní pohyb na skalách. Součástí výuky je i dlouhé slanění, které umožní zvládnout i více vrcholů. Horolezecké vybavení poskytuje organizátor. Jediné, co je vhodné si přibalit, jsou vlastní boty – lezečky. 

Doporučené články