Zastavte vaše tloustnutí

Určitě to znáte také, když si sáhnete hlouběji do svědomí, řeknete si „ty jo, dnes jsem tomu kvalitnímu jídlu moc nedal/nedala“. Ono totiž u mnoha jedinců, kteří mají problémy s váhou, která jim rapidně kolísá, a ručičku na váze to táhne směrem doprava, nebývá totiž problémem to, že by se přejídali, ale spíše to, že celý den pravidelně nejedí a pak to večer všechno doženou.

Mnoho z nás má také bohužel problém s tím, že chodí nepravidelně do zaměstnání, kde mají nařízený třeba třísměnný provoz. Takže to neznamená, že by se třeba málo hýbali, ale spíše prostě vůbec nejedí a když už, tak velice nekvalitně. Pro tělo je prospěšné, pokud cílíte na ztrátu přebytečného tuku z těla, pokud mu porce rozdělíte do menších částí a po vícekrát celý den. Dokonce už malým dětem se doporučuje jíst pětkrát až šestkrát denně a rozkládat si kvalitně živiny.

drinky

Mnoho jedinců, zejména žen, má problém dostat do svého těla větší množství kvalitních bílkovin a bohužel to nahrazují rychlými sacharidy, které sice zaženou na chvíli hlad, pokud zrovna spěcháte, ale zase vám rychleji vytráví a vy ho dostanete brzy znovu. A tomu je třeba se vyvarovat.

Jistou alternativou a možností, jak z této nepříznivé situace ven, by mohly pro vás být nutriční drinky https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/, díky kterým byste o přebytečná kila opravdu mohli přijít. Samozřejmě se nejedná o to, aby vám nahradili klasickou stravu, ale mohly by se stát dobrou svačinkou, která je dobře stravitelná i rychlá. Navíc vás dobře zasytí, takže nebudete mít po pár chvilkách zase ten otravný hlad.

jahodovy drink

Pokud pracujete například ve výrobě v průmyslu, jste odkázáni jen na přidělené přestávky, můžete si je vyplnit tím, že nepůjdete jako obvykle jen na kávu a cigaretu, ale dáte si čokoládový koktejl, který se stane vaším novým kamarádem a uděláte něco pro sebe. Obsahuje totiž bílkoviny, probiotika, vitamíny i vlákninu a to je to, co potřebujete.

Doporučené články