Stahujte videa z Facebooku jednoduše a zdarma

Facebook je asi nejznámější sociální síť napříč internetem. Dnes už se najde jen velmi málo lidí, kteří o ní nikdy neslyšeli. Šlo o průkopníka v oblasti sociální komunikace, protože i když se nejedná o první sociální síť, byla první, která opravdu prorazila v rámci internetu. V době kolem roku 2010, kdy Facebook skutečně prorazil na plno, nebyl mezi mladou generací snad nikdo, kdo by ho neměl. A nesloužil zdaleka jen ke komunikaci, populární bylo i přidávání nejrůznějších statusů (a to nejlépe psané ve třetí osobě), desítek fotek nebo hraní různých her. Také existovalo, a do teď existuje velké množství různých skupin, kde se sdružují uživatelé se stejnými zájmy a koníčky.

Facebook

Dnes už oblíbenost Facebooku není tak velká, postupně ho nahradily jiné sociální sítě jako Instagram či Tik tok. Stále je však na něm aktivních milióny uživatelů z celého světa a největší zastoupení má ve starších generacích. Mladí, zejména generace Z, už dávají přednost jiným sítím.

Jak už jsme zmínili, na Facebooku najdete velké množství nejrůznějších videí, které tam přidávají uživatelé nebo jednotlivé stránky a skupiny, které jsou zaměřená na nejrůznější témata, jako humor, móda, dojemné příspěvky, zvířata a podobně. Z Youtube si umíme video stáhnout poměrně snadno, ale jak stáhnout video z Facebooku? A lze to vůbec?

Facebook

Ano, a naštěstí pro vás to jde poměrně snadno. FB video downloader je spolehlivý nástroj pro stahování videí z internetu, a to nejen z Facebooku, ale i z celé řady dalších sociálních sítí, jako je YouTube, Instagram, Tik Tok, Reddit nebo Tumblr. Jak na to? Do kolonky, která je určena pro hypertextový odkaz vložíte odkaz na dané video, které chcete stáhnout. To se vám za krátkou chvíli převede v odkaz pro stažení, většinou ve formátu mp4. Stačí tedy pár kliknutí a máte požadované video pohodlně stáhnuté ve svém zvoleném zařízení.

Doporučené články