Stěhujeme se s pronajatou přepravní dodávkou v nočních hodinách

Dokážete si vybavit film „Kulový blesk“ a scénu, kdy Josef Abrhám nacvičuje noční akci, a pod vlivem alkoholu působí mnoho nepříjemností zejména rodině pana inspektora Drahoty? Když se na něco takového díváte ve filmu, připadá vám to možná komické, ale rozhodně byste nechtěli, aby se to přihodilo právě vám.

krabice na stěhování

Tímto jen chceme naznačit, že máte-li v plánu noční přesun vašich věcí z bodu A do bodu B, musíte se chovat maximálně tiše, abyste nikoho nevzbudili. Noční stěhování je pro některé z nás tím nejlepším řešením, a to z několika důvodů:

V noci je venku naprostý klid – nikoho z vás jistě netěší, když je v hledáčku zájmu zvědavých a dotěrných lidí, zejména sousedů, kteří se neustále na něco vyptávají, zdržují vás od práce anebo vám dokonce něco vytýkají a chtějí se s vámi pohádat. Máte tohle zapotřebí? Stěhování v noci vás těchto problémových situací zbaví.

Minimální provoz – provoz na silnicích není v noci téměř žádný a to jistě uvítáte i tehdy, pronajmete-li si přepravní dodávku z půjčovny dodávek v Praze. Zároveň se vám sníží pravděpodobnost autonehody na minimum, což je vždy v případě vypůjčeného automobilu vážný problém. Zároveň vám doporučujeme zajistit pro jistotu pojištění, to kdybyste auto nešťastnou náhodou přece jen poškodili.

stěhování s pronajatou dodávkou

Není horko – stěhujete-li se v létě, přemístění věcí v průběhu dne může být značným utrpením, protože při vysokých teplotách můžete být ohroženi úpalem. V noci však teplota klesá na únosnou mez a fyzická námaha v té době vám jistě nebude tolik vadit, jako kdybyste se stěhovali za denního světla.

Pamatujte na svačinu a nápoje – v noci se raději nespoléhejte na čerpací stanice, které mohou mít omezený sortiment potravin, raději si připravte jídlo včas a mějte jej u sebe, čímž se zároveň nebudete zdržovat a práce vám bude rychleji ubývat. Pamatujte, že musíte vůz vrátit v dohodnutém termínu, a za každou prodlevu zaplatíte něco navíc.

Doporučené články