Marketing a reklama

Co byste řekli na to, kdyby svět byl najednou pouze digitalizovaný? Kdyby třeba například neexistovala žádná ruční řemesla, jako například pekař anebo hodinář? Myslím si, že mnoho lidí by se z toho složilo, protože by nebyla práce. Vemte si, jak by všechno dělaly stroje za nás za lidi? Kdo by potom pracoval? A kdo by potom vydělával na naši budoucnost? A byly by ještě vůbec peníze? Za co bychom si všechno kupovali a nebo brali? Je toho tolik, že by bylo naprosto nemyslitelné a taky na škodu, kdyby všechno za nás dělali roboti. Jenomže když to ale tak vezmu, tak doba jde tak strašně moc rychle dopředu, že se to možná člověk ani neuvědomuje.

Práce online je skvělá.

Podle mého názoru to za chvilku možná člověk přežene, protože všechno chce dělat digitalizované a přes počítač. Jenomže mně se to ani tak moc nelíbí. Já zastávám spíše ty klasické názory, jako třeba moje máma anebo babička. A sice mám ráda počítač a taky pracuji doma přes počítač, protože mi to baví a živí mě to. Baví mě dělat digitální marketing. Mám ráda, když moje práce je efektivní a pěkně optimalizuje webové stránky pro různé vyhledávače, jako například SEO pro Google (optimalizace) či WordPress SEO je podle mého názoru se o pro Google je optimalizace, která pomůže všem, kteří tohle používají. A co třeba WordPress SEO?

Digitalizace jde dopředu.

To je také kapitola sama o sobě. Je to docela náročné, ale když se do svého pro Google optimalizace a wordpress SEO dáte, tak to možná brzy pochopíte. Mě to taky dalo dost času pochopit, ale nakonec jsem to pochopila. Víte, člověk se učí celý život, tak je jasné, že některé složité a náročné postupy člověk nezvládne ihned na první pokud. To se ani od nikoho takto neočekává. Protože já jsem taky začínala a byla jsem lajk a ničemu jsem nerozuměla. Nyní už vím, o čem je řeč a že SEO pro Google optimalizace, WordPress SEO není tak extra složité.

Doporučené články